Burze:
Oglas:
Početna > Burze > Dionice > Zagrebačka burza
  • Smanji veličinu slova
  • Normalna veličina slova
  • Povećaj veličinu slova

 


Zagrebačka burza


Napomena: podaci o trgovanju objavljeni su s odgodom od 15 minuta
Arhiva: prikaži/snimi kao Excel

INDEKSI
Ukupni promet: 7.258.446,01 Kn
Indeks Datum Vrijednost %promjene
CROBEX 10.04.2014 1.744,32 - 0,32
CROBEX10 10.04.2014 981,85 - 0,78
trgovanje
Posljednji update podataka: 20.8.2014 16:45:24
NazivSimbolKupnjaProdajaNajvišaNajnižaZadnja%promjenePrometKoličina
 EGB-S-LNG28,309,408,908,908,90-8,25133,5015
 EGB-S-LPT215,8016,7016,2016,2016,20-13,83162,0010
 EGB-S-SDXA0,0094,0091,9087,4091,906,459.716,80106
 EGB-S-SNG30,0010,2010,109,8010,102,02275,9028
 EGB-S-SNG40,000,008,408,408,4070,73126,0015
 EGB-S-SSP70,000,009,008,608,60-4,3414.255,001.625
AD PLASTIK D.D. 

ADPL-R-A

130,00132,80132,80132,49132,80-1,0762.290,54470
ADRIS GRUPA D.D. 

ADRS-P-A

297,15298,99299,00296,00299,001,87110.230,11371
APARTMANI MEDENA D.D. 

AMDN-R-A

0,00118,81100,00100,00100,00-13,8120.000,00200
ARENATURIST D.D. 

ARNT-R-A

360,00365,00364,28360,06362,000,7534.015,2794
ATLANTIC GRUPA D.D. 

ATGR-R-A

988,10995,00996,00982,30988,020,96216.416,56219
ATLANTSKA PLOVIDBA D.D. 

ATPL-R-A

348,00355,99353,05348,00348,10-2,36154.354,04440
ATLAS NEKRETNINE D.D. 

ATLN-R-A

58,1559,9759,0058,0059,001,859.908,80169
AUTO-HRVATSKA D.D. 

AUHR-R-A

457,10478,99468,50456,10468,501,0821.771,5047
BADEL 1862 D. D. 

BD62-R-A

13,7514,5014,0113,7013,70-5,0616.935,181.225
BC INSTITUT D.D. 

BCIN-R-A

449,00490,00488,00470,00470,001,3016.445,0034
BELJE D.D. 

BLJE-R-A

44,2144,7144,5643,6244,30-1,31225.882,645.117
DALEKOVOD D.D. 

DLKV-R-A

17,6618,7718,8817,0918,804,2161.290,293.388
ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. 

DDJH-R-A

43,0343,5843,1343,0343,03-0,9224.332,57565
ERICSSON NIKOLA TESLA D... 

ERNT-R-A

1.427,001.444,001.444,001.405,051.440,002,63539.760,39378
Erste Group Bank AG 

EGB-S-LWL4

0,00131,9070,3067,4070,30-15,402.169,1032
Genera d.d. 

VERN-R-A

45,5549,0047,5047,4647,46-0,577.596,00160
HOTELI MAESTRAL D.D. 

HMST-R-A

361,08372,88373,86369,00373,862,9410.356,3028
Hoteli Zlatni rat 

HZLA-R-A

49,3058,0055,8055,8055,801,444.240,8076
HPB D.D. 

HPB-R-A

810,001.100,00815,00815,00815,00-5,851.630,002
HRVATSKE TELEKOMUNIKACI... 

HT-R-A

152,05153,00153,02152,00152,05-0,76727.355,984.762
HTP KORČULA D.D. 

HTPK-R-A

49,9857,0054,0054,0054,00-0,182.970,0055
HUP-ZAGREB D.D. 

HUPZ-R-A

1.701,001.725,001.701,111.701,101.701,10-0,6911.907,747
ILIRIJA D.D. 

ILRA-R-A

530,00700,00553,01553,01553,016,11663.612,001.200
IMPERIAL D.D. 

HIMR-R-A

572,12589,84580,00571,01571,01-2,6373.861,11128
INA - INDUSTRIJA NAFTE ... 

INA-R-A

3.950,104.039,894.035,004.030,004.035,000,92157.290,0039
INGRA D.D. 

INGR-R-A

2,202,232,292,182,201,3846.720,2321.003
Institut IGH d.d. 

IGH-R-A

133,50137,96133,51133,51133,510,00400,533
IPK KANDIT D.D. 

IPKK-R-A

122,25134,00129,80128,00128,002,402.318,4018
ISTARSKA KREDITNA BANKA... 

IKBA-R-A

981,001.099,00981,00981,00981,00-1,9033.354,0034
JADRANSKO OSIGURANJE D.D. 

JDOS-R-A

2.840,002.920,002.920,002.877,002.920,003,5520.306,007
JADROPLOV D. D. 

JDPL-R-A

152,16155,51156,00152,03155,510,9385.741,81554
JAMNICA D.D. 

JMNC-R-A

79.000,0081.000,0081.000,0079.000,0179.000,01-1,251.281.997,9816
KARLOVAČKA BANKA D.D. 

KABA-R-A

8,5110,008,518,518,510,0013.803,221.622
Kaštelanski staklenici ... 

KSST-R-A

307,01348,78349,00307,01349,0010,7926.986,2784
KONČAR D.D. 

KOEI-R-A

691,50713,86715,00691,25710,871,00107.631,88154
KONČAR-D&ST D.D. 

KODT-P-A

952,01979,25979,25977,01979,250,255.873,266
KONČAR-D&ST D.D. 

KODT-R-A

990,001.000,001.000,00990,001.000,001,0445.743,7346
KRAŠ D. D. 

KRAS-R-A

331,02347,99335,00331,02331,02-2,913.645,8811
LIBURNIA RIVIERA HOTELI... 

LRH-R-A

3.205,063.339,993.340,003.340,003.340,006,133.340,001
LOŠINJSKA PLOVIDBA-HOLD... 

LPLH-R-A

187,10194,00196,00193,00196,002,3421.024,00108
LUCIDUS D.D. 

LCDS-R-A

14,2214,9814,2214,2214,221,576.811,38479
LUKA PLOČE D.D. 

LKPC-R-A

520,00534,95539,98520,00520,00-0,9654.675,40104
LUKA RIJEKA D.D. 

LKRI-R-A

74,2676,3276,3174,2876,311,492.477,6333
Magma d.d. 

MGMA-R-A

2,002,102,102,002,00-4,7622.454,7510.975
MAISTRA D.D. 

MAIS-R-A

118,05123,45120,00120,00120,000,0024.000,00200
PBZ D.D. 

PBZ-R-A

492,00529,00529,90474,00525,0011,99113.620,30228
PETROKEMIJA D.D. 

PTKM-R-A

37,8838,7538,9037,8837,88-0,869.788,28253
PODRAVKA D.D. 

PODR-R-A

306,01307,00307,00302,00307,001,55862.565,922.827
POUNJE D.D. 

PUNT-R-A

1,001,481,401,401,407,6921,0015
RIVIERA ADRIA D.D. 

RIVP-R-A

16,7116,9616,9616,8516,85-0,8228.067,251.659
RIZ-ODAŠILJAČI D.D. 

RIZO-R-A

66,0567,9966,0566,0466,05-2,612.972,2145
SN HOLDING D.D. 

SNHO-R-A

241,50248,88249,84241,02249,842,63219.185,55899
TEHNIKA D.D. 

THNK-R-A

430,00444,89445,00430,00443,351,9560.779,35140
TEHNOMONT D.D. 

THMT-R-A

140,00150,00150,00150,00150,000,006.750,0045
TERRA FIRMA D.D. 

TRFM-R-A

140,00149,00148,99148,99148,990,001.787,8812
TURISTHOTEL D.D. 

TUHO-R-A

2.030,012.197,882.197,882.150,002.197,88-0,06270.107,60125
ULJANIK D.D. 

ULJN-R-A

40,0057,7741,5040,0040,00-9,093.892,5096
ULJANIK PLOVIDBA D.D. 

ULPL-R-A

182,00185,00185,00181,99185,001,351.834,9510
VABA D.D. 

BPBA-R-A

6,817,207,207,007,202,717.019,201.000
Valamar Adria Holding d... 

KORF-R-A

217,17219,50219,99217,00218,00-0,14296.256,451.363
Valamar grupa d.d. 

VLHO-R-A

195,10200,00200,00194,64195,00-2,19222.924,641.128
VARTEKS D.D. VARAŽDIN 

VART-R-1

19,2020,3519,6919,2019,20-3,5225.405,581.303
VIADUKT D.D. 

VDKT-R-A

230,01233,98234,00227,00227,00-0,8939.179,42170
Vupik d.d. 

VPIK-R-A

83,5085,0085,5083,3083,30-0,3945.527,33546
ZAGREBAČKA BANKA D.D. 

ZABA-R-A

33,9334,8934,9234,6034,893,5914.919,97429
ZVEČEVO D.D. 

ZVCV-R-A

116,36119,99116,36116,36116,3612,9415.243,16131
  prikaži/snimi kao Excel

ponude za kupnju i prodaju
Posljednji update podataka: 20.8.2014 16:45:24
NazivSimbolKupnjaProdajaNajvišaNajnižaZadnja%promjenePrometKoličina
 

EGB-S-LNG5

0,004,900,000,000,000,000,000
 

EGB-S-LSL8

11,800,000,000,000,000,000,000
 

EGB-S-LSP7

12,800,000,000,000,000,000,000
 

EGB-S-LSP8

6,800,000,000,000,000,000,000
 

EGB-S-SBU8

38,400,000,000,000,000,000,000
 

EGB-S-SPT1

13,000,000,000,000,000,000,000
 

EGB-S-SSL6

15,800,000,000,000,000,000,000
KENTBANK D.D. 

BRBA-P-A

2.900,004.499,990,000,000,000,000,000
ACI D.D. 

ACI-R-A

5.520,005.698,000,000,000,000,000,000
ADRIS GRUPA D.D. 

ADRS-R-A

316,00325,000,000,000,000,000,000
AGROMEĐIMURJE D.D. ČAKO... 

AGMM-R-A

125,00392,030,000,000,000,000,000
ATLAS D.D. 

ATLS-R-A

6,406,700,000,000,000,000,000
BILOKALNIK D.D. 

BLKL-R-A

30,1471,000,000,000,000,000,000
BRESTOVAC D.D. 

BRST-R-A

0,0070,000,000,000,000,000,000
BRIONKA D.D. 

BRNK-R-A

12,8021,410,000,000,000,000,000
Brodogradilište Viktor ... 

VLEN-R-B

3,805,410,000,000,000,000,000
Brodograđevna industrij... 

3MAJ-R-A

0,00280,000,000,000,000,000,000
BRODOMERKUR D.D. 

BDMR-R-A

240,00390,000,000,000,000,000,000
BRODOSPAS D.D. SPLIT 

BDSS-R-A

285,07314,990,000,000,000,000,000
CHROMOS AGRO D.D. 

CHAG-R-A

200,00220,000,000,000,000,000,000
CROATIA AIRLINES D.D. 

CRAL-R-A

0,00124,980,000,000,000,000,000
CROATIA OSIGURANJE D.D. 

CROS-P-A

7.500,978.500,970,000,000,000,000,000
CROATIA OSIGURANJE D.D. 

CROS-R-A

7.300,037.450,000,000,000,000,000,000
ČAKOVEČKI MLINOVI D.D. 

CKML-R-A

3.316,013.500,000,000,000,000,000,000
ČATEKS D.D. 

CTKS-R-A

0,00100,000,000,000,000,000,000
Dalma d.d. 

DALS-R-A

0,00500,000,000,000,000,000,000
DUBROVAČKO PRIMORJE D.D. 

DUPM-R-A

0,00100,000,000,000,000,000,000
ELEKTROMETAL D.D. 

ELKL-R-A

0,0024,970,000,000,000,000,000
Elektroprojekt d.d. 

ELKP-R-A

285,00545,000,000,000,000,000,000
ELEKTROPROMET D.D. 

ELPR-R-A

3,6012,630,000,000,000,000,000
Erste Group Bank AG 

EGB-S-SGD6

0,00125,000,000,000,000,000,000
Erste Group Bank AG  

EGB-S-LSP3

35,800,000,000,000,000,000,000
Erste Group Bank AG  

EGB-S-LSP4

29,800,000,000,000,000,000,000
Erste Group Bank AG 

EGB-S-LSP5

24,200,000,000,000,000,000,000
Erste Group Bank AG 

EGB-S-LSP6

18,800,000,000,000,000,000,000
Erste Group Bank AG  

EGB-S-LDX7

55,78157,000,000,000,000,000,000
Erste Group Bank AG 

EGB-S-LDX8

50,0086,000,000,000,000,000,000
Erste Group Bank AG 

EGB-S-LNG1

7,008,900,000,000,000,000,000
EUROHERC OSIGURANJE D.D. 

EHOS-R-A

0,002.999,000,000,000,000,000,000
Europlantaže dioničko d... 

EPLT-R-A

700,00860,000,000,000,000,000,000
EXPORTDRVO D.D. 

EXPD-R-A

400,00718,900,000,000,000,000,000
FINVEST CORP D.D. 

FNVC-R-A

22,0049,970,000,000,000,000,000
FOND ZA NAKNADU ODUZETE... 

FNOI-D-151A

97,2198,670,000,000,000,000,000
FOND ZA NAKNADU ODUZETE... 

FNOI-D-157A

88,520,000,000,000,000,000,000
FOND ZA NAKNADU ODUZETE... 

FNOI-D-161A

90,0195,200,000,000,000,000,000
FOND ZA NAKNADU ODUZETE... 

FNOI-D-167A

85,7193,180,000,000,000,000,000
FOND ZA NAKNADU ODUZETE... 

FNOI-D-171A

82,5184,050,000,000,000,000,000
FOND ZA NAKNADU ODUZETE... 

FNOI-D-177A

79,5181,670,000,000,000,000,000
FOND ZA NAKNADU ODUZETE... 

FNOI-D-181A

73,5179,380,000,000,000,000,000
FOND ZA NAKNADU ODUZETE... 

FNOI-D-187A

71,5177,250,000,000,000,000,000
FOND ZA NAKNADU ODUZETE... 

FNOI-D-191A

67,5175,200,000,000,000,000,000
FOND ZA NAKNADU ODUZETE... 

FNOI-D-197A

64,5173,290,000,000,000,000,000
FRANCK D.D. 

FRNK-R-A

250,01505,000,000,000,000,000,000
Gabarit d.d. 

GBRT-R-A

700,00800,000,000,000,000,000,000
Helios Faros d.d. 

HEFA-R-A

0,00150,000,000,000,000,000,000
HG Spot d.d. 

HGSP-R-A

0,501,500,000,000,000,000,000
HIDROELEKTRA NISKOGRADN... 

HDEL-R-A

23,5126,890,000,000,000,000,000
HOTEL MEDENA D.D. 

HMDN-R-A

60,0274,980,000,000,000,000,000
HOTELI BAŠKA VODA D.D. 

HBVD-R-A

0,00116,400,000,000,000,000,000
HOTELI BRELA D.D. 

HBRL-R-A

7,337,700,000,000,000,000,000
HOTELI HALUDOVO MALINSK... 

HHLD-R-A

0,0078,000,000,000,000,000,000
HOTELI JADRAN D.D. 

HJDR-R-A

41,0073,150,000,000,000,000,000
HOTELI MAKARSKA D.D. 

HMAM-R-A

155,05170,000,000,000,000,000,000
HOTELI PODGORA D.D. 

HPDG-R-A

11,0024,000,000,000,000,000,000
HOTELI TUČEPI D.D. 

HTCP-R-A

130,00150,000,000,000,000,000,000
Hoteli Vodice dioničko ... 

HVDC-R-A

0,00140,000,000,000,000,000,000
Hoteli Živogošće d.d. 

HZVG-R-A

15,0035,990,000,000,000,000,000
HRVATSKI DUHANI D.D. 

HRDH-R-A

66,9999,990,000,000,000,000,000
HTP OREBIĆ D.D. 

HTPO-R-A

70,0074,000,000,000,000,000,000
Humanitas d.d. za proiz... 

HMNS-R-A

33,000,000,000,000,000,000,000
IMUNOLOŠKI ZAVOD D.D. 

IMZV-R-A

0,0098,990,000,000,000,000,000
INFOSISTEM D.D. 

INFS-R-A

100,00159,000,000,000,000,000,000
Istarska kreditna banka... 

IKBA-P-A

0,001.450,000,000,000,000,000,000
Istra d.d. 

ISTR-R-A

0,00500,000,000,000,000,000,000
ISTRA-AUTO D.D. 

ISAU-R-A

12,920,000,000,000,000,000,000
JADRAN D.D. 

JDTC-R-A

16,0427,160,000,000,000,000,000
JADRANSKA BANKA D.D. ŠI... 

JDBA-R-A

940,001.049,990,000,000,000,000,000
JADROAGENT D.D. 

JDGT-R-A

721,00770,000,000,000,000,000,000
JANAF D.D. 

JNAF-R-A

3.009,093.099,290,000,000,000,000,000
JELSA D.D. 

JLSA-R-A

0,00300,000,000,000,000,000,000
KAMENSKO D.D. ZAGREB 

KMSK-R-A

0,0016,870,000,000,000,000,000
KARLOVAČKA BANKA D.D. 

KABA-P-A

26,970,000,000,000,000,000,000
KBZ D.D. 

KBZ-R-A

0,00123,260,000,000,000,000,000
KOESTLIN D.D. 

KOES-R-A

400,00567,890,000,000,000,000,000
KOKA D.D. 

KOKA-R-A

240,00269,890,000,000,000,000,000
KONČAR - ELEKTRIČNI APA... 

KOSN-R-A

993,011.099,990,000,000,000,000,000
Končar - mjerni transfo... 

KOTR-P-A

1.265,981.320,000,000,000,000,000,000
Končar Sklopna postroje... 

KOSK-P-A

0,00150,000,000,000,000,000,000
KOTEKS D.D. 

KTKS-R-A

2,0110,000,000,000,000,000,000
KOTKA D.D. 

KTKA-R-A

334,00499,700,000,000,000,000,000
KUTJEVO D.D. 

KTJV-R-A

15,3517,870,000,000,000,000,000
LAVČEVIĆ D.D. 

LVCV-R-A

85,1799,000,000,000,000,000,000
LEDO D.D. 

LEDO-R-A

8.800,008.999,000,000,000,000,000,000
LURA D.D. 

LURA-R-A

291,00335,000,000,000,000,000,000
MARASKA D.D. 

MRSK-R-A

0,0099,990,000,000,000,000,000
MEDIKA D.D. 

MDKA-R-A

8.050,008.350,000,000,000,000,000,000
Meso-rad dioničko društ... 

MESR-R-A

0,0099,000,000,000,000,000,000
MINISTARSTVO FINANCIJA 

RHMF-A-A

0,00100,000,000,000,000,000,000
MINISTARSTVO ZA JAV. RA... 

RHMJ-A-A

0,00100,000,000,000,000,000,000
MIV D.D. VARAŽDIN 

MIV-R-A

2.155,002.900,000,000,000,000,000,000
MLINAR D.D. KRIŽEVCI 

MLNR-R-A

365,00500,000,000,000,000,000,000
MONTER-STROJARSKE MONTA... 

MTSM-R-A

5.000,0050.000,000,000,000,000,000,000
NAVA BANKA D.D. ZAGREB 

NVBA-R-A

0,009,000,000,000,000,000,000
Nexe grupa d.d. 

NEXE-R-A

80,0085,000,000,000,000,000,000
Olympia Vodice d.d. 

OLVD-R-A

60,03250,000,000,000,000,000,000
Opeka d.d. za proizvodn... 

OPEK-R-A

240,00270,000,000,000,000,000,000
Optima telekom d.d. za 

OPTE-R-A

5,505,750,000,000,000,000,000
Palace hotel d.d. 

PLCH-R-A

100,00129,990,000,000,000,000,000
PIK D.D. 

PIKR-R-A

122,01124,990,000,000,000,000,000
PIK-VINKOVCI D.D. 

PIVK-R-A

255,50297,890,000,000,000,000,000
PISMORAD D.D. 

PSMR-R-A

240,00270,000,000,000,000,000,000
PLAVA LAGUNA D.D. 

PLAG-R-A

3.320,003.500,000,000,000,000,000,000
PODRAVSKA BANKA D.D. 

PDBA-R-A

200,00240,000,000,000,000,000,000
PROFICIO D.D. 

PRFC-R-A

21,8023,400,000,000,000,000,000
PULJANKA D.D. 

PLJK-R-A

1,0010,000,000,000,000,000,000
Quaestus nekretnine 

QUNE-R-A

10,0012,990,000,000,000,000,000
RAZVITAK D.D. 

RZVI-R-A

0,0034,770,000,000,000,000,000
SAPONIA D.D. 

SAPN-R-A

200,01204,000,000,000,000,000,000
SEM 1986 D.D. 

SM86-R-A

140,00160,000,000,000,000,000,000
SLATINSKA BANKA 

SNBA-R-A

41,0045,990,000,000,000,000,000
Slobodna Dalmacija d.d. 

SLDM-R-A

20,0024,990,000,000,000,000,000
SOLARIS D.D. 

SLRS-R-A

704,02733,430,000,000,000,000,000
SPAČVA D.D. VINKOVCI 

SPVA-R-A

11,1334,500,000,000,000,000,000
SUNCE OSIGURANJE D.D. 

SCOS-R-A

0,004.500,000,000,000,000,000,000
SUNČANI HVAR D.D. 

SUNH-R-A

8,049,900,000,000,000,000,000
SZIF D.D. 

SLPF-R-A

34,0037,960,000,000,000,000,000
TANKERKOMERC D.D 

TNKC-R-A

0,00698,000,000,000,000,000,000
TANKERSKA PLOVIDBA D.D. 

TNPL-R-A

332,00379,990,000,000,000,000,000
TEKSTILPROMET D.D. 

TKPR-R-A

240,00300,000,000,000,000,000,000
Terra Mediterranea d.d. 

TRMD-R-A

0,0025,000,000,000,000,000,000
TISAK D.D. 

TISK-R-A

182,00190,000,000,000,000,000,000
TLM D.D. 

TLM-R-A

4,4410,000,000,000,000,000,000
TOZ PENKALA, TVORNICA O... 

TOZ-R-A

42,0065,000,000,000,000,000,000
TVORNICA STOČNE HRANE D... 

TSHC-R-A

7.500,009.500,000,000,000,000,000,000
Vajda d.d. Čakovec 

MIVA-R-A

220,03250,000,000,000,000,000,000
VELEBIT ZIF D.D. 

VLBT-R-A

7,359,470,000,000,000,000,000
VELEBIT ŽIVOTNO OSIGURA... 

VZIO-R-A

0,0012,000,000,000,000,000,000
Veliebit osiguranje d.d. 

VELO-R-A

0,0012,000,000,000,000,000,000
Viro tvornica šećera d.d. 

VIRO-R-A

357,00397,740,000,000,000,000,000
VIS D.D. 

VIS-R-A

6,0015,000,000,000,000,000,000
Vjesnik d.d. 

VJSN-R-A

0,0024,900,000,000,000,000,000
Vodoprivreda Zagreb d.d. 

VDZG-R-A

0,00115,000,000,000,000,000,000
ZAGREBAČKE PEKARNE KLAR... 

ZPKL-R-A

0,00170,000,000,000,000,000,000
ZAGREBAČKO ELEKTROTEHNI... 

ZEP-R-A

30,0045,500,000,000,000,000,000
ZIF BREZA INVEST D.D. V... 

BRIN-R-A

12,0018,990,000,000,000,000,000
ZIF FIMA PROPRIUS D.D. 

FMPS-R-A

11,3016,800,000,000,000,000,000
ZLATNI RAT D.D. 

ZLAR-R-A

4,0010,000,000,000,000,000,000
ZVIJEZDA D.D. 

ZVZD-R-A

2.756,002.834,890,000,000,000,000,000
ŽITNJAK D.D. 

ZTNJ-R-A

200,00217,000,000,000,000,000,000
  prikaži/snimi kao Excel



Zagrebačka burza - obveznice


Obveznice
Posljednji update podataka: 20.8.2014 16:45:24
NazivSimbolKupnjaProdajaNajvišaNajnižaZadnja %%promjenePrometKoličina
Jadrolinija, društvo za... 

JRLN-O-17AA

98,500,000,000,000,000,000,000
Metronet telekomunikaci... 

MTEL-O-137A

0,0050,000,000,000,000,000,000
MINISTARSTVO FINANCIJA 

RHMF-O-172A

100,150,000,000,000,000,000,000
Ministarstvo financija ... 

RHMF-O-17BA

105,800,000,000,000,000,000,000
MINISTARSTVO FINANCIJA 

RHMF-O-203A

112,80115,250,000,000,000,000,000
Ministarstvo financija ... 

RHMF-O-247E

0,00110,500,000,000,000,000,000
ERSTE & STEIERMARKI... 

RIBA-O-177A

104,10107,500,000,000,000,000,000
  prikaži/snimi kao Excel

Korištenje podataka o burzovnoj trgovini namijenjeno je isključivo za osobnu uporabu te se zabranjuje svako komercijalno iskorištavanje podataka o trgovini na Burzi kao i svaka redistribucija podataka putem elektronskih ili tiskanih medija ili na drugi način. Vlasnik podataka je Zagrebačka burza d.d., ali Burza ne odgovara za točnost objavljenih podataka.